Blog

Jesienna sesja rodzinna (1)

Jesienna sesja rodzinna

18 września 2020

Cześć Kochani!
Czy wy też czujecie tą jesień w powietrzu? Nadchodzi nieubłaganie!
Ale jesień niestraszna! Potrafi być prawdziwie piękna i łaskawa dla fotografów. Te wszystkie ciepłe barwy to wspaniałe tło na zdjęcia!

Dopieszczony każdy szczegół, piękna sala na świeżym powietrzu i fantastyczna zabawa to telegraficzny skrót ślubu Joasi i Grzesia.

Sesja ciążowa

6 listopada 2019

Cześć! Przed Wami Kasia w brzuszkowej odsłonie. Ta jesień pięknie nas obdarowała, a ja wykorzystałam każdy promyk słońca, i każdy jesienny listek. Zobaczycie, bo zacznę od nowości aż po sesje ślubne z zeszłego sezonu.   Mam nadzieje nie zapomnieliście o moim istnieniu!  Istotnie nic tu się nie działo od wielu miesięcy, ale jeżeli śledzicie inne media […]

Gosia i Michał

10 października 2018

Gosia i Grześ, ona z Jasła on Krakowiak. A teraz połączeni węzłem małżeńskim.
Gosia uśmiechnięta ale przejęta, pięknie przygotowała każdy najmniejszy detal.
Grześ jak się dowiedziałam, to wielokrotny szczęściarz, szczęście swe potwierdza wielką kolekcją czterolistnych koniczynek, a od niedawna żoną.

Wiosna w tym roku była niezwykle łaskawa dla fotografów. Bez zbędnych fochów, brzydkiej pogody, przyszła i rozsiadła się, ciepła niczym lato. W takie piękne dni, aż skoda siedzieć w domu, dlatego With-You nie próżnowało! Tę wiosnę wykorzystałam do cna, niemal codziennie sesja, nadrobiłam wszystkie zaległości! Ale ten wpis nie o mnie, nie o pracy, a o miłości.

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×