Blog

With-Gosia-Michal (479)

Gosia i Michał

10 października 2018

Gosia i Grześ, ona z Jasła on Krakowiak. A teraz połączeni węzłem małżeńskim.
Gosia uśmiechnięta ale przejęta, pięknie przygotowała każdy najmniejszy detal.
Grześ jak się dowiedziałam, to wielokrotny szczęściarz, szczęście swe potwierdza wielką kolekcją czterolistnych koniczynek, a od niedawna żoną.

Wiosna w tym roku była niezwykle łaskawa dla fotografów. Bez zbędnych fochów, brzydkiej pogody, przyszła i rozsiadła się, ciepła niczym lato. W takie piękne dni, aż skoda siedzieć w domu, dlatego With-You nie próżnowało! Tę wiosnę wykorzystałam do cna, niemal codziennie sesja, nadrobiłam wszystkie zaległości! Ale ten wpis nie o mnie, nie o pracy, a o miłości.

Basia & Miro

23 marca 2018

Basia i Miro to nie codzienna mieszanka polsko-słowacka, zamieszkała w Szwecji. Ślub tych dwojga też nie był banalny, bo był to ślub w plenerze. Dbałość, o każdy szczegół sprawiał, że fotografowanie go, było samą przyjemnością. Cała uroczystość odbyła się w Zespole pałacowo-parkowym w Ożańsku.
Plenerowy ślub to jedno z tych fotograficznych marzeń, ten był tym bardziej wyjątkowy, że dopracowany w każdym detalu. Od zjawiskowej sukni Panny Młodej, po piękne dekoracje, cudowne bukiety, aż do wianuszków dla małych druhen. 

Justyna i Piotr

23 kwietnia 2017

Podobno mamy kwiecień, a pogoda zupełnie grudniowa! Zapraszam więc na magiczne świąteczne wesele Justyny i Piotra.

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×