Zima, to nie tylko czas wygrzewania się pod kocem z ciepłą herbatką. To również piękne zimowe scenerie, niczym z krainy lodu, doskonały czas na sesję!

Gdy za oknem widziałam zimowe krajobrazy, drzewa połyskujące od szronu, marzyłam aby wykonać zimową sesję. A wiecie jak jest w zimie ślubów raczej mało, ale los chciał, że Asia i Paweł znaleźli mnie, w tym właśnie mroźnym momencie. Planując swój wiosenny ślub, zdecydowali się na sesję narzeczeńską, więc niewiele myśląc- działamy! W Rudawce Rymanowskiej czekały widowiskowe lodospady, rozsławione już chyba na całą Polskę, odwiedzały je całe wycieczki, ale dla nas również starczyło miejsca. Grzechem by było nie skorzystać z tego daru natury. Prawdziwa kraina lodu! Aby tam dotrzeć szliśmy korytem rzeki, niecodzienne doświadczenie. Co kilka kroków widzieliśmy płynącą pod lodem wodę. Ale mróz był na tyle duży, że lód wytrzymał liczne oblężenie turystów. Ciągnąc ze sobą sanki i termos z rozgrzewającą herbatą, dotarliśmy do magicznych lodospadów. Oto efekty naszej zimowej, mroźnej, ale jakże słonecznej i wypełnionej uśmiechem sesji.
A Asia i Paweł mają zimową pamiątkę przed ich wiosennym ślubem.

Jeżeli też chcecie wykonać sesję narzeczeńską- dajcie znać.

http://with-you.pl/kontakt/

https://www.facebook.com/withyoufotografia/

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (1)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (2)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (3)

 

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (5)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (12)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (6)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (8)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (7)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (10)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (9)Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (4)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (11)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (13)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (14)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (15)

Zimowa Sesja Narzeczeńska Jasło (16)

Podziel się tym postem:
Share on FacebookShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKPin on PinterestEmail this to someone

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×