Wiosna w tym roku była niezwykle łaskawa dla fotografów. Bez zbędnych fochów, brzydkiej pogody, przyszła i rozsiadła się, ciepła niczym lato. W takie piękne dni, aż skoda siedzieć w domu, dlatego With-You nie próżnowało! Tę wiosnę wykorzystałam do cna, niemal codziennie sesja, nadrobiłam wszystkie zaległości! Ale ten wpis nie o mnie, nie o pracy, a o miłości.

 

 

 

 

 

Joasia i Michał, dobra, nie oszukujmy się, głównie Joasia, marzyła o kwitnącej sesji, o sesji skąpanej w zieleni i pąkach drzew, a że Michał dla Joasi zrobi wszystko, to nie pozostało nic innego jak wybrać się na plener!

Ja od początku wiedziałam, że to nie może pójść źle! Popatrzcie sami! Zniewalająca modelka, niczego sobie model, rower, kosz z kwiatami. Marzenie! Zdjęcia same się robiły. :)
Mam nadzieję, że w dniu ślubu też pójdzie tak gładko 😉

Zapraszam do oglądania!
Josia i Michał:

 

Sesja narzeczeńska (1) Sesja narzeczeńska (2)Sesja narzeczeńska (5)Sesja narzeczeńska (4)Sesja narzeczeńska (6)Sesja narzeczeńska (3)Sesja narzeczeńska (7)Sesja narzeczeńska (8)Sesja narzeczeńska (10)Sesja narzeczeńska (11)Sesja narzeczeńska (9)Sesja narzeczeńska (14)Sesja narzeczeńska (13)Sesja narzeczeńska (12)Sesja narzeczeńska (15) Sesja narzeczeńska (16) Sesja narzeczeńska (17)

Podziel się tym postem:
Share on FacebookShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKPin on PinterestEmail this to someone

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×