Nadunia to 10-dniowa kruszynka. Zobaczcie jak pięknie śpi w objęciach swoich najbliższych.

Sesja noworodkowa Nadii. Nadusia to najmłodsza pocieszka w tej cudownej rodzince. Ta kruszynka ma dwie starsze siostry Wiktorie i Amelie, które już dobrze znacie z wcześniejszych sesji. Tym razem Nadia była gwiazdeczką i sesja była tylko dla niej, lecz nie mogło zabraknąć kochających siostrzyczek, oraz bezpiecznych uścisków od rodziców.

Nadia podczas sesji miała 10 dni, pamiętajcie, jeżeli chcecie zdjęcia z pierwszych dni najlepiej taką sesję wykonać do 14 dnia życia dziecka. Może wydawać się to strasznie wcześnie, jednak dzieciaczki wtedy dużo śpią, są bezpieczne, jest im cieplutko i wcale nie wiedzą, że są na sesji. Wy jako rodzice czuwacie nad potrzebami małego modela, sesja odbywa się w rytmie jaki dyktuje noworodek, jest czas na zmianę pieluszki oraz na karmienie, a gdy głęboko zaśnie wykonujemy zdjęcia. Więcej o przebiegu sesji noworodkowej znajdziecie TU.
Serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe do studia With-You na ul. Metzgera 11 w Jaśle, jeżeli macie jakieś pytania lub wątpliwości proszę napiszcie do mnie.

Nadia (3) Nadia (4) Nadia (9) Nadia (11) Nadia (15) Nadia (17) Nadia (21) Nadia (23) Nadia (24) Nadia (25) Nadia (27) Sesja noworodkowa With-You

Podziel się tym postem:
Share on FacebookShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKPin on PinterestEmail this to someone

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×