Cześć! Przed Wami Kasia w brzuszkowej odsłonie. Ta jesień pięknie nas obdarowała, a ja wykorzystałam każdy promyk słońca, i każdy jesienny listek. Zobaczycie, bo zacznę od nowości aż po sesje ślubne z zeszłego sezonu.   Mam nadzieje nie zapomnieliście o moim istnieniu!  Istotnie nic tu się nie działo od wielu miesięcy, ale jeżeli śledzicie inne media […]

Cześć!
Przed Wami Kasia w brzuszkowej odsłonie.
Ta jesień pięknie nas obdarowała, a ja wykorzystałam każdy promyk słońca, i każdy jesienny listek. Zobaczycie, bo zacznę od nowości aż po sesje ślubne z zeszłego sezonu.

 

Mam nadzieje nie zapomnieliście o moim istnieniu!  Istotnie nic tu się nie działo od wielu miesięcy, ale jeżeli śledzicie inne media to wiecie ze na Instagramie profil @withypu.pl prężnie publikuje, i tam Was zapraszam po najnowsze realizacje!
Ale nie martwcie sie blog tez wraca do życia. Powoli odzyska swoje wpisy i zobaczycie, że nie próżnowałam. A zaległości jest sporo.
Tymczasem oglądajcie.

sesja ciążowa (1) sesja ciążowa (6) sesja ciążowa (7) sesja ciążowa (8) sesja ciążowa (9) sesja ciążowa (10) sesja ciążowa (11)sesja ciążowa (2)sesja ciążowa (12)sesja ciążowa (3)sesja ciążowa (13) sesja ciążowa (14) sesja ciążowa (15) sesja ciążowa (16)

Podziel się tym postem:
Share on FacebookShare on TumblrShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKPin on PinterestEmail this to someone

Ja w sieci

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×